systemy symfoniaWłasne oprogramowanie

Oferujemy możliwość tworzenia własnego oprogramowania umożliwiającego lokalny oraz zdalny dostęp do danych programu Symfonia® Handel oraz Finanse i Księgowość (także poprzez internet).
Własne oprogramowanie daje także możliwość praktycznie nieograniczonej obróbki danych z powyższych programów umożliwiąjąc takie operacje jak: import i eksport dowolnych danych, obróbkę tych danych, tworzenie dodatkowych pól w bazach danych umożliwiając wykorzystanie dodatkowych informacji a także programy pozwalające na rozliczanie zleceń.
Oferujemy możliwość stworzenia sklepu internetowego opartego o bazy programu Handel® z możliwością sprawdzania stanów magazynowych oraz maksymalnym zautomatyzowaniem jego obsługi w postaci samoczynnego eksportu towarów i importu zamówień.
Wszystkie autorskie programy są dostosowywanie do indywidualnych wymagań klientów.

Przykłady stworzonych programów:

st Rozliczanie transportu

crm1 crm1 Program umożliwia kompleksowe rozliczanie transportu w firmie. Przechowuje dane dotyczące kierowców, pojazdów, kart drogowych i dokumentów oraz umożliwia wydruk kart drogowych. Na podstawie wprowadzonych danych istnieje możliwość generowania raportów oraz eksportu danych do programów finansowo-księgowych. Program zapewnia wygodną i efektywną pracę automatyzując wiele operacji minimalizując w ten sposób błędy. Posiada opcję przypominania użytkownikom o kończących się lub przekroczonych terminach badań technicznych, lekarskich, ubezpieczeń i kwalifikacji kierowców i pojazdów. Dzięki wykorzystaniu bazy danych możliwia jest praca wielostanowiskowa i zapewnione jest bezpieczeństwo magazynowania danych. Konieczność autentyfikacji i system praw użytkowników zapewniają poufność danych przechowywanych w bazie uniemożliwiając nieuprawniony dostęp.
Wersja demo dostępna jest po adresem: download.
Szczegóły dotyczące programu dostępne są w ofercie.

crm CRM

crm1 crm1 Aplikacja wspomaga proces zarządzania relacjami z Klientami. Wykorzystuje bazy danych programu Symfonia® Handel lub Sprzedaż®. Zapewnia lokalny jak również zdalny dostęp do pełnej i aktualnej informacji o Klientach firmy, w tym prowadzonych wobec nich działaniach z obszaru sprzedaży i marketingu. Umożliwia ocenę rentowności grup Klientów i poszczególnych produktów. Pozwala zaplanować i prowadzić skuteczną politykę handlowo-marketingową.
Oprogramowanie dostępne jest w 2 formach. Pierwsza z nich stanowi aplikacje instalowaną i użytkowaną na lokalnym komputerze. Druga z nich, znacznie ciekawsza - współpracuje z serwerem stron internetowych. Zapewnia w ten sposób tą samą funkcjonalność ale daje możliwość korzystania z niej poprzez sieć LAN i internet umożliwiając dostęp do wszystkich danych z dowolnego miejsca na ziemi.
System daje możliwość podglądu dokumentów sprzedaży/zakupu, danych kontrahentów i towarów, prezentacji statystyk, kalendarza z terminarzem i innej elementy. Aplikację można łatwo dostosować do indywidualnych wymagań klientów i rozszerzeać ją zgodnie z oczekiwaniami.

wspolpraca Import danych do Symfonia® Finanse i Księgowość z systemu zewnętrznego (Comwar)

crm1 crm1Aplikacja umożlwia współpracę programu Comwar z systemem Symfonia ® Finanse i Księgowość. Współpraca polega na imporcie kontrahentów i dokumentów do programu FK z systemu zewnętrznego. Import danych jest całkowicie bezpieczny ponieważ aplikacja nie pobiera/zapisuje danych bezpośrednio z/do baz danych ale poprzez pliki eksportu i importu. Rozbudowane opcje konfiguracyjne, łatwość obsługi (w tym tryb automatyczny) sprawiają, że jest ona niezwykle wygodna w użyciu i pozwala na dostosowanie do indywidualnych wymagań klienta.

sklep internetowy Sklep internetowy

Podstawową cechą odróżniającą nasz sklep internetowy od innych tego typu produktów na rynku jest współpraca z programem Symfonia® Handel. Współpraca ta polega na automatycznym eksporcie towarów i imporcie zamówień, sprawdzaniem aktualnych stanów magazynowych, możliwością wzbogacania oferty o nowe towary niedostępne w programie handlowym. Sklep może być dowolnie dostosowywany do potrzeb klienta pod względem zarówno wyglądu jak i funkcjonalności. Oferujemy kilka wariantów funkcjonowania sklepu (własny serwer www i łącze, wykupione zewnętrzne konto, eksport/import automatyczny/półautomatyczny). Aplikacja stanowi doskonałe rozaszerzenie działalności firm handlowych redukując czas obsługi sklepu do minimum.

rozliczanie zleceń Rozliczanie zleceń

crm1 crm1 Aplikacja umożliwia rozliczanie zleceń korzystając z baz danych programów Symfonia® Handel oraz Finanse i Księgowość. Dzięki niej można dokładnie śledzić koszta i czas wykonywania poszczególnych zleceń co umożliwi optymalizację organizacji produkcji. Na podstawie wyników tworzone mogą być arkusze w Excelu a także w innej postaci. Oprogramowanie to może w dużym stopniu przyczynić się do znacznego polepszenia kontroli wydatków i dokładniejszej oceny rentowności.

inne Inne aplikacje

Oprócz powyższych przykładowych programów tworzymy dowolne oprogramowanie na zamówienie spełniając wszelkie oczekiwania klientów. Tworzone zewnętrzne oprogramowanie pozwala na dowolny dostęp do danych programów Symfonia® Handel, Finanse i Księgowość a także Sprzedaż®. Umożliwiamy tworzenie nowych baz i umieszczanie w nich dodatkowych informacji, które z różnych względów nie mogą znależć się w powyższych programach. Dajemy możliwość obsługi dowolnych urządzeń zewnętrznych oraz wymiany danych pomiędzy systemem Symfonia® a innymi systemami finsnsowo-księgowymi i handlowymi.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oprogramowania prosze o kontakt: programy@sigma-s.com.pl